YEŞİLLE MAVİ BARBAROS’TA BİRLEŞİYOR 

Sıcak yaz günleriyle beraber tatil planları da yapılmaya başladı. Kampseverler bu yaz soluğu Barbaros Beach and Camping’te alıyor. 

Şehrin keşmekeşinden uzaklaşıp doğanın tadına varmak isteyenler bu yaz tatil rotasını Barbaros Beach and Camping’e çevirdi. Barbaros Beach and Camping, masvavi Ege Denizi ve yemyeşil Kaz Dağları’yla oksijen cenneti Altınoluk’ta kampseverlere huzur dolu anlar yaşatıyor. Doğada nefes almak isteyenler kamp alanına geldikleri daha ilk anda yeşilin ve mavinin tadına doyasıya varıyor. 

Zeytin ağaçları, deniz ve güneşin tüm güzelliklerinin iç içe olduğu Barbaros Beach and Camping’te kamp ve çadır alanları ile karavancılar için ayrılmış özel alanlar yer alıyor. Büyükten küçüğe her yaştan kampseveri düşünen Barbaros Beach and Camping, şezlong, şemsiye, otopark, kafeterya, büfe, hamak, tuvalet, duş ve cankurtaran gibi hizmetleriyle de konuklarının tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap veriyor. Kamp alanında çocuklar için de hayvanat bahçesi ve oyun alanı yer alıyor. Barbaros Beach and Camping, Antandros Antik Kenti'ne yakınlığıyla da ilgi çekiyor. 

Barbaros ailesi olarak kalite, süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetine önem verdiklerini vurgulayan müşterilerimiz “Karavan, çadır ve kamp turizmi ülkemizde son yıllarda hızla gelişiyor. Kamp tatilini diğer tatil seçeneklerine göre daha zevkli bulanların sayısı her geçen gün artıyor. Biz de şehrin gürültüsünden ve alışkanlıklarından uzaklaşıp doğada olmanın tadına varmak isteyenleri Barbaros Beach and Camping’e bekliyoruz” dedi.